Philips 27M2C5501/00 | 27 " | VA | Quad HD | 16:9 | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
- TootjadPhilips
- Mudel: 27M2C5501/00
- Saadavus: 5
-
194€
Philips 27M2C5501/00 | 27 " | VA | Quad HD | 16:9 | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 785.00 mm |
| Gross height (mm) | 188.00 mm |
| Gross weight | 9.19 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| HD tüüp | Quad HD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mõõdud koos alusega | 61.1 x 52.8 x 24.7 cm |
| Net weight | 6.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 2504.00 g |
| Plastic (No PET) | 626.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 27M2C5501/00 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED system |
| Tare weight (kg) | 3.13 kg |
| Toote värv | White |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 27m2c550100 27 va quad hd 169 1 ms 2560 x 1440 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 2 white, 27m2c550100, philips, monitorid









